irankistau.lt

Kilo klausimų? Skambinkite!

+ 370 609 77776

Perkantiems daugiau nei už 150 eurų prekes atvežame nemokamai

Apie mus

Visi įrankiai vienoje vietoje

Mūsų tikslas – savo klientams pasiūlyti kuo platesnį kokybiškų įrankių asortimentą žemiausiomis kainomis.

Kokybė už mažą kainą

Mes, MB „Rokeima“, esame ne tik prekybos, bet ir statybos įmonė, savo kasdienėje praktikoje išbandžiusi ir vis dar tebebandanti įvairių gamintojų ir modelių įrankius.  Tad apie įrankius išmanome ne tik iš gamintojų aprašymų ir pirkėjų atsiliepimų, bet ir iš patirties, kas praverčia ir formuojant savo elektroninės parduotuvės asortimentą, ir konsultuojant klientus.

Prekiaujame įvairios paskirties mechaniniais (rankiniais) ir elektriniais įrankiais elektros, santechnikos, medžio, apdailos ir kitiems statyboms darbams. Taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite darbo rūbų, aplinkos priežiūros įrangos bei kitų naudingų reikmenų.

Stengiamės, kad mūsų klientai galėtų įsigyti kokybiškus įrankius už žemą kainą visiems statybų procesams.

Įrankiai visiems statybų procesams

Asortimentas

Kuo mes prekiaujame

Rankiniai įrankiai

Plati mūsų asortimento dalis, kurioje rasite gausų rankinių įrankių asortimentą: aukštos kokybės atsuktuvų, dildžių, plaktukų, peilių, įvairių raktų, replių, žirklių, kaltų ir kitų įrankių.

Prekiaujame žinomais pasauliniais vardus WERA, KNIPEX, PFERD, BESSEY, PROXXON, MORA, STAHLWILLE bei kitus, todėl galime garantuoti kokybę, patvarumą ir patogumą.

Akumuliatoriniai įrankiai

Jūsų pasirinkimui daugiau nei 400akumuliatorinių įrankių tiesiai iš gamintojų MAKITA, FESTOOL, FLEX, MILWAUKEE, FEIN, INGERSOLL-RAND, HITACHI, HUSQVARNA, DeWALT ir kt. Kokybiški ir patikimi akumuliatoriniai įrankiai statybų, baldų ir pramonės sektoriui: gręžtuvai, suktuvai, šlifuokliai, įrankių rinkiniai, kniedikliai, perforatoriai, sodo įrankiai, siaurapjūkliai, diskiniai ir tiesiniai pjūklai bei akumuliatoriai.

irankistau.lt-statybinė technika

Statybinė technika

Nei vienos statybos neapsieina be įvairios technikos. Tai benzininiai suktuvai-gręžtuvai, betono atskėlimo įranga, betono glaistyklės ir maišyklės, glaistymo lentos, betono tankintuvai, betono, plytelių pjovimo ir gręžimo įranga, taip pat kopėčios, pastoliai. Čia rasite galingus šildytuvus, sausintuvus, siurblius, generatorius ir kitus įrenginius.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite HITACHI, BBG, BELLE, ALTRAD, EUROMAC, GOLZ, BATTIPAV, LAYHER, SDMO, MAKITA gamintojų statybinę techniką.

irankistau.lt-darbo rūbai

Darbo rūbai

MB „Rokeima“ siūlo išskirtinio skandinaviško dizaino, praktiškus, saugius ir patogius darbo rūbus – Helly Hansen. Sertifikuota darbo apranga ir avalynė, pasižyminti itin aukšta kokybe, patenkins kiekvieno kliento išskirtinius poreikius. Helly Hansen žino, kaip svarbu yra patikimi darbo drabužiai, todėl apgalvojo visas jų funkcijas, technines savybes ir patogų dizainą. Kiekviena techninė funkcija turi konkrečią paskirtį, o visos kartu padeda jums dirbti visą dieną bet kokiu oru.

irankistau.lt-elektriniai įrankiai

Elektriniai įrankiai

Prekiaujame FLEX, FESTOOL, MAKITA, PROXXON, PFERD, HITACHI ir kitų gamintoų įrankiais. Patikimi, lengvi, kokybiški, funkcionalūs diskiniai pjūklai, glaisto šlifavimo mašinos, poliruokliai, metalo šlifavimo mašinos, smūginiai gręžtuvai, veržliasukiai, suktukai, medžio apdirbimo įrankiai, šlifavimo/pjovimo įrankiai, graveriai ir kiti elektriniai įrankiai. 

irankistau.lt-santechnikos įrankiai

Santechnikos įrankiai

Mes siūlome kokybiškus, patikimus ir patogius ROTHENBERGER, REMS, MILWAUKEE santechnikos įrankius. Vamzdiniai raktai, įvairūs įrankiai, padedantys lankstyti metalinius vamzdžius, apdirbti plastikinius ir plieninius vamzdžius, juos montuoti, valyti bei pjauti. Taip pat čia pateikiama litavimo ir suvirinimo įranga, presavimo technika bei vamzdžių testavimo, priežiūros ir šaldymo įranga.

Matavimo įrankiai

Mūsų matavimų įrankių asortimente – profesionalūs, aukštos kokybės, patikimi, tikslūs bei patvarūs įrankiai. 

Prekiaujame STABILA, FLEX, BIM, PREISSER, STAHLWILLE ir kitų gamintojų matavimo įrankiais.

irankistau.lt-valymo įranga

Plovimo, valymo įranga

MB „Rokeima“ Jums gali pasiūlyti platų asortimentą aukšto slėgio buitinių, profesionalių plovimo aparatų, plaunančių, buitinių ir profesionalių siurblių, grindų plovimo ir šlavimo mašinų, higienos priemonių, vandens pistoletų, vandens žarnų ričių. Siūlome platų valymo ir plovimo įrangos gamintojų pasirinkimą: Nilfisk, Hitachi, Makita, Plum, Hozelock, Tricoflex ir kitus. .
irankistau.lt-sodo technika

Sodo technika

Mes Jums siūlome įvairius elektrinius, akumuliatorinius, benzininius ir mechaninius prietaisus, padėsiančius atlikti sodo darbus įvairiais metų laikais.

Auginantys veją mūsų internetinėje parduotuvėje gali įsigyti vejapjoves bei žoliapjoves, įvairius prietaisus sodo augalų priežiūrai, žemės apdirbimo aparatus ir kitą techniką, kepsnines.

Prekiaujame HUSQVARNA, MAKITA, EGO, HITACHI, FISKARS, KAMADO, taigi garantuojame gaminių kokybę.

Kontaktai

Kilo klausimų? Susisiekite!